O MNIE

Agnieszka Głowacka

Jestem wizjonerką i uwielbiam tworzyć nowe rzeczy. Od początku wiedziałam jaką firmę chcę stworzyć, choć nigdy wcześniej nie byłam przedsiębiorcą. Skuteczność to moje drugie imię. Bogate doświadczenie w branży oraz otwartość na nowości umożliwia mi bowiem precyzyjne dopasowanie strategii działania do oczekiwań Klientów i sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze i wszędzie. Dzięki temu moja firma cieszy się szacunkiem i zaufaniem naszych Klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm, doskonałą organizację, opiekę i zaangażowanie na każdym etapie transakcji.
Z wykształcenia jestem wychowawcą więziennym. Od prawie 20 lat pracuję w sprzedaży na różnych szczeblach i w różnych branżach. Uwielbiam sprzedawać. Po latach poszukiwania własnej drogi zawodowej odnalazłam pasję w nieruchomościach, skończyłam studia Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości oraz liczne szkolenia, postawiłam wszystko na jedną kartę i tak właśnie powstało obecne Advestor Premium House – z sukcesem, gdyż w krótkim czasie stało się wiodącym biurem na lokalnym rynku. W firmie obecnie głównie zajmuję się działaniami marketingowymi i jestem managerem Zespołu ADP, wspieram moich agentów w działaniach i ciągle pracuję nad strategią rozwoju marki biura jak i naszego zespołu. To ja odpowiadam za wizerunek firmy.
Doskonale znam nowoczesne narzędzia sprzedaży, podążam za trendami, wraz z rozwojem zdobyłam zawód Specjalisty ds. mediów społecznościowych, dzięki czemu czuję się swobodnie w Social Mediach i dzięki nim zdobywam nowych klientów dla siebie i swojego biura.

W pracy agencji jestem entuzjastką zastosowania nowoczesnych metod prezentacji nieruchomości – filmy wideo, wirtualne spacery, profesjonale sesje zdjęciowe, Domy Otwarte, perswazyjne opisy tekstowe i wiele więcej, czyli wszystko, co sprawia, że prezentowane oferty wyróżniają się na tle konkurencji i umożliwiają dotarcie do znacznie szerszej grupy osób potencjalnie zainteresowanych zakupem.

Wierzę, że za każdą nieruchomością stoją ludzie i dlatego tak ważna jest dla mnie profesjonalna obsługa i doskonały kontakt z naszymi Klientami oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań. Długofalowe relacje z klientami to jeden z kluczy do sukcesu naszego biura, a doskonale wiem jak je budować.

Jestem zwolennikiem współpracy między biurami nieruchomości, nie stawiam, na ilość, lecz na jakość, a moją misją jest promowanie pozytywnego wizerunku agenta nieruchomości. Zależy mi na tym, aby pracować tak, żeby klient nie traktował agenta jako zło konieczne, lecz wsparcie na każdym etapie transakcji dając poczucie bycia zaopiekowanym od A do Z.
Aktualnie realizuje się w roli mamy 4-letniego synka, ale nadal z pasją pozostaję zaangażowana w rozwój Advestor Premium House. Prowadzę kanał na YouTube z myślą o agentach nieruchomości – uruchamiam agentów nieruchomości do działania, dzielę się tutaj wiedzą jaką zdobywałam przez lata swojej pracy jako agent. Ten kanał dopiero raczkuje, ale będzie prawdziwą kopalnią dla agentów nieruchomości, gdyż zdradzę tutaj swoje strategie i metody, które możesz zastosować u siebie, aby szybciej znaleźć się w gronie wyjątkowych agentów nieruchomości.

Moją pasją są media społecznościowe, gdzie na swoim moim koncie na Instagramie przeplatam content nieruchomości z byciem mamą, inspirując tym samym inne kobiety do tego, że można być przedsiębiorczą kobietą, prowadzić biznes, być aktywną zawodowo i sportowo, a także nie tracić nic z macierzyństwa i rodzicielstwa.

Jestem fanką poszukiwania inspiracji w innych branżach i chętnie uczestniczę w biznesowych Mastermindach.

Ponadto współtworzę cykl live Power Hour co sobotę o 8:30 na Instagramie razem z Anną Hirszberg i Dominiką Hofman – stworzyłyśmy przestrzeń, w której inspirujemy i motywujemy inne kobiety do rozwoju, wspieramy się nawzajem. Wspólnie tworzymy pierwszy Holistyczny Biznesowy Power Camp dla kobiet.

W wolnych chwilach czytam książki i piszę felietony, interesuję się fizyką kwantową i przepływami energii, ćwiczę jogilates i medytuję. Nieustannie jednak zajmuje mnie praca, gdyż ciągle próbuje tworzyć coś nowego i innowacyjnego w branży pośrednictwa. Jestem  prawdziwą wizjonerką, dla której droga i dochodzenie do celu są ciekawsze i bardziej motywujące niż samo osiąganie celu.

Jestem także bohaterką e-booka „Liderki Nieruchomości” Magdaleny Wysok, który opowiada historie 5 inspirujących kobiet z branży nieruchomości w Polsce – mam ten zaszczyt, że jestem jedną z nich.

Liderki nieruchmości- ebook

W “Liderkach Nieruchomości” znajdziesz historie kobiet, które odniosły sukces, podążając własną ścieżką – ścieżką, która łączy profesjonalizm z autentycznością i empatią.

Sukces to nie tylko wyniki finansowe. W naszym ebooku pokazujemy, że sukces to równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, to budowanie trwałych relacji i pełne zaufanie do siebie.

Poznaj historie kobiet, które zdefiniowały sukces na własnych zasadach.

POWER CAMP

Jeśli chcesz wzmocnić swoją siłę mentalną, wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorczyniami i odrobić porządne lekcje z biznesu to zapraszam Cię na 3 dni Power Camp –  to będzie niesamowite wydarzenie dla kobiet.